pobierz

skutecznik

Dołącz do Celujących W Zdrowie i odbierz swój PREZENT,
który pomoże Ci monitorować postępy we wdrażaniu zdrowych nawyków – zadbasz o swoją motywację i samodyscyplinę!

Otrzymuj co tydzień garść inspiracji i motywacji oraz wiedzę na temat zdrowych nawyków i sposobów na ich wdrażanie małymi krokami.

Zobacz, w jaki sposób pomoże Ci PREZENT:

Prezent to 4 strony materiału, które pomogą Ci ogarnąć:

  1. Świadomość nawyków – przyjrzysz się swoim nawykom i świadomie nimi zarządzisz. Przestaniesz działać automatycznie.
  2. Cele – ustalisz krótkoterminowe i długoterminowe cele zdrowotne, a konkretne cele staną się bodźcem do działania.
  3. Planowanie – dzięki niemu poświęcisz chwilę, aby zaplanować w swoim napiętym życiowym grafiku działania, które zadbają o ważną dla Ciebie wartość – zdrowie
  4. Spersonalizowanie -narzędzie jest dostosowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Ty decydujesz, o co chcesz zadbać. Nikt nie narzuca Ci niczego odgórnie.
  5. Dokumentacja postępów – dzięki niemu możesz obserwować swoje postępy w czasie i wybierać nawyki, które przynoszą najlepsze rezultaty.
  6. Motywacja – będziesz mogła rejestrować swoje działania na bieżąco, a obserwowanie postępów wpłynie korzystnie na Twoją motywację. Przestaniesz myśleć zero-jedynkowo. Zaczniesz doceniać swoje drobne sukcesy. Zaczniesz wierzyć w to, że możesz działać mimo potknięć.
  7. Monitorowanie zdrowia – pomoże Ci monitorować ilość snu, aktywność fizyczną, spożywane posiłki (ich ilość lub rodzaj) lub nawyki związane z redukcją stresu. Zamiast skupiać się na zakazach, skupia się na wprowadzaniu działań korzystnych dla zdrowia
  8. Rutyna – pomoże Ci w ustaleniu stałej rutyny dnia lub tygodnia, co ułatwi organizację czasu na dbanie o siebie.
  9. Podsumowania i wnioski – pozwoli na podsumowanie i analizę danych, co może pomóc Ci w lepszym zrozumieniu Twojego zachowania i podejmowaniu bardziej świadomych decyzji w przyszłości.