moje dlaczego

misja

Chcę pomagać zapracowanym mamom przywrócić równowagę między pracą, a życiem prywatnym
oraz pomóc im znaleźć ich własny, skuteczny sposób na zdrowy styl życia, dostosowany do ich rzeczywistości.

w zgodzie ze swoimi

wartościami

Wierzę, że w każdej z nas tkwi wystarczająca siła, aby spełniać swoje marzenia, żyć zgodnie ze swoimi wartościami i dążyć do wyznaczonych przez siebie celów.

Czasem tempo życia, mnogość spraw codziennych lub przekonania wpojone nam we wcześniejszych latach sprawiają, że o tym zupełnie zapominamy.

I ja też na pewien czas zapomniałam. I musiało się sporo wydarzyć, żebym znalazła się właśnie tu, skąd piszę do Ciebie – skupiona na swojej pasji, słuchająca sygnałów swojego ciała, a jednocześnie pamiętająca codziennie o tym, co dla mnie ważne – znów potrafię być obecna i wspierać moje dzieci tak, jak tego potrzebują.

Chcę pokazać Ci, że Ty też możesz przywrócić równowagę w swoim życiu i potrafisz znaleźć skuteczne sposoby na to, aby tryskać zdrowiem i energią. Ty jesteś ekspertem od swojego życia – ja chcę Ci towarzyszyć na ścieżce zmiany, abyś czuła się na niej komfortowo i pewnie.

Nazywam się Ula Nec – jestem farmaceutką, specjalistką psychodietetyki, fitoterapii, instruktorką pilates oraz mistrzynią w ujarzmianiu czasu i nadmiaru zadań.

Wiedza zdobyta na dwóch uczelniach medycznych, długoletnie doświadczenie w branży medycznej, umiejętność holistycznego podejścia, lata pracy z pacjentami w aptece oraz liczne szkolenia, w tym z zarządzania czasem, pozwalają mi skutecznie wspierać zabiegane kobiety,  w zmianie ich stylu życia na zdrowszy.

Jako psychodietetyk przyjmuję online (wg własnego cennika) lub stacjonarnie w Fizjo Instytucie ul. Włościańska 23, Warszawa Żoliborz (wg cennika placówki).

filary

moje wartości

Ten kto chce, szuka sposobu. Kto nie chce, szuka powodu.
stefan żeromski

Czym się kieruję…

… i przede wszystkim, co Ty dzięki temu zyskasz przedstawiam Ci poniżej. I choćby nie wiem co się działo, zawsze będą to sztywne filary mojej każdej współpracy. Bo taka jestem.

Partnerstwo

Wyznaję zasadę, że o ile ja jestem specjalistą odżywiania, to Ty jesteś ekspertem od swojego życia! Wierzę, że działając w zgranym zespole masz szansę na realizację obranych przez siebie celów.

Możesz być pewna, że we współpracy ze mną rozwiązania wypracowujemy wspólnie, tak aby były one zgodne z Tobą i Twoimi aktualnymi możliwościami.

Rozwój osobisty

Współpraca ze mną to nie tylko garść wskazówek i gotowych rozwiązań. To możliwość rozwoju osobistego, dzięki któremu zdobywasz siłę i umiejętności, aby podejmować zdrowe wybory – wybory, które zadecydują o jakości Twojego przyszłego życia.

Nasze spotkania prowadzę w taki sposób, aby ukierunkować odpowiednio Twoje myślenie i wyposażyć Cię w narzędzia, które pozwolą Ci przeorganizować te elementy Twojego życia, które będziesz chciała zmienić.

Zaangażowanie

Do każdej współpracy podchodzę zawsze indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Sumiennie przygotowuję się do spotkania analizując wcześniej Twoje potrzeby i trudności, tak abyśmy podczas konsultacji nie traciły cennego czasu i mogły skupić się na sprawach dla Ciebie kluczowych.

Masz pewność, że otrzymujesz usługę wysokiej jakości, stworzoną pod Twoje indywidualne potrzeby.

Życzliwość

Współpraca ze mną prowadzona jest zawsze w miłej i życzliwej atmosferze. Pamiętaj – tu nikt Cię nie ocenia, nie wydaje sądów, nie wyciąga konsekwencji. To jest czas, który spędzimy na konstruktywnej rozmowie – Twój czas!

Który oprócz tego, że będzie dla Ciebie owocny, jest także okazją, aby się zatrzymać na moment, odpocząć i wypić wspólnie ze mną Twoją ulubioną herbatę ☺

wiedza

moje dyplomy

tak mówią

opinie

Znowu jestem z siebie dumna
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
“Mimo, iż wiedziałam jak się zdrowo odżywiać moja waga przez ostatnie lata rosła. Tydzień rozpoczynałam z zamiarem zdrowego odżywiania, ale z napływającym stresem, pracą, obowiązkami, brakiem czasu dla siebie coraz częściej sięgałam po słodycze, aby pod koniec tygodnia skończyć z wyrzutami sumienia i myślą, że słodycze znowu mnie pokonały. Ula nie tylko pomogła mi zrozumieć mój powtarzający się schemat, ale pokazała sposoby w jaki go przerwać i wprowadzić nowe nawyki. Dzięki temu moja pewność wzrosła, wiem jak organizować posiłki i czas dla siebie tak, aby walczyć zarówno ze stresem jak i podjadaniem. Teraz dzień rozpoczynam pysznym śniadaniem, wsiadam na dawno porzucony rower i jestem z siebie dumna.”
MARTA
wrzesień, 2022
Dzięki mojej zmianie nawyków skorzystała też rodzina
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
“Ula to specjalistka, z naprawdę holistycznym podejściem. Starannie rozpoznaje potrzeby, stan zdrowia, styl życia i upodobania żywieniowe. Słucha, a nie krytykuje i nie ocenia. Pomaga działać samodzielnie. Dzięki Uli osiągnęłam wszystkie założone cele: wyszczuplałam, zmieniłam nawyki żywieniowe, co pozytywnie wpłynęło nie tylko na mnie, ale na całą moją rodzinę. Serdecznie polecam.
beata
sierpień, 2022
Tak wyobrażam sobie prawdziwą pomoc
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
“Teraz dbam o regularne, wartościowe posiłki, pilnuję się, żeby nie zapominać o ruchu, staram się kłaść spać o przyzwoitej porze – nie zrobiłabym tego wszystkiego bez Uli. Lubię spotkania z nią, bo nie stawia spraw na ostrzu noża, tylko pomału pozwala zastanowić się z czego wynikają problemy i jak zadziałać inaczej niż zwykle. Tak sobie wyobrażam pomoc w ustaleniu dla siebie odpowiedniej diety. Dziękują za to!”
Jola
październik, 2022