pytania?

kontakt

Jeśli masz wątpliwości i chciałabyś coś doprecyzować – napisz do mnie.
U mnie nie ma głupich pytań, więc śmiało 🙂

Na nasze spotkania umawiamy się online na platformie Google Meeting. Wystarczy, że posiadasz konto na Google, a będę mogła podesłać Ci link do spotkania, które odbędzie się o umówionej godzinie.

Do spotkania potrzebny jest komputer ze sprawną kamerką, mikrofonem i głośnikami. Możesz także podłączyć sobie pod komputer zestaw słuchawkowy. Ewentualnie możesz prowadzić spotkanie za pomocą smartfona, jednak będzie to dużo mniej wygodne ze względu na mały ekran, na którym trudniej Ci będzie oglądać wyświetlane prezentacje i karty pracy.

Na kilka minut przed umówioną godziną konsultacji podeślę Ci na Twój adres mailowy link do spotkania. Wystarczy w niego kliknąć, zalogować się na swoje konto Google i gotowe. Przed spotkaniem upewnij się, że Twoja kamerka, mikrofon i głośniki działają poprawnie.

Zaplanowany termin spotkania można zmienić na 48 godzin przed konsultacją, pisząc adres email cel-zdrowie@ulanec.pl.

Oczywiście. Możesz opłacić wybraną na prezent dla bliskiej osoby konsultację i podesłać jej link do kalendarza – będzie mogła sama wybrać dogodny dla siebie termin. Jeśli wyrazisz taką potrzebę to otrzymasz również ode mnie na maila voucher do druku.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Urszula Nec. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących praw znajdują się w Polityce prywatności https://ulanec.pl/polityka-prywatnosci/